İptal ve iade Şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken maddeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

 

1. Ürünlerimiz; iç çamaşırı, korse, mayo gibi hijyen gerektiren ürünler kategorisinde olduğundan iadesi yoktur.

 

2. Ürün değişimi yapılabilmesi için ürünlerin giyilmemiş olması ve aynı gün içinde kargoya teslim edilmiş olmaları gerekmektedir.

 

3. Değişim talebinde bulunulan ürünler ile birlikte size gönderdiğimiz orijinal faturanın da gönderilmesi gerekmektedir.

4. Değişimler kesinlikle orijinal ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yapılmalıdır. Orijinal ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kesinlikle kabul edilememektedir. Sizden orijinal ambalaj üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulamamanızı rica ederiz. Aksi halde değişim işlemi gerçekleştirilmeyecektir.Değişim işlemi yapmadan önce firmamızla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

5.Değişimlerde kargo ücreti müşterilerimize aittir. Değişim yapmak istediğiniz ürünleri lütfen anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderiniz.

Ürünlerimizde iade yoktur.

Değişim kargo ücretleri ürünü alan müşteriye aittir.