İptal ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamaz ise, vedettekorse.com' a kolayca iade edebilirsiniz.

 

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde yapılan iade başvuruları dikkate alınmaktadır.

 

İadenizin sorunsuzca işleme alınması için; ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ve paketi hasar görmemiş, giyilmemiş, yıkanmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, vedettekorse.com'un tam adresini içeren belgelerle birlikte vedettekorse.com'a  gönderebilirsiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

 

 

İade kargonuz vedettekorse.com'a   yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun bir şekilde ulaştıktan sonra ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

Tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 7 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.

 

 

vedettekorse.com dan  aldığınız ürünü iade şartlarına uygun bir şekilde değişim de yapabilirsiniz.

 

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

 

 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

 

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. 

Değişim ve iade kargoları ürünü alan müşteriye aittir