Vedette olarak müşterilerimizin arzu ettikleri görünüme sahip olmaları için neye ihtiyaçları olduğunu çok iyi biliyoruz ve onlara çok geniş bir korse yelpazesi sunuyoruz. Korselerimizi sadece zayıf görünmek için değil aynı zamanda çekici görünmek için iç giyim görünümünde üretiyor ve rahat kullanım için her bir detaya önem veriyoruz.

 Amacımız sizi en ideal görünüme kavuşturacak korselerimizi kullanırken aynı zamanda size konfor ve rahatlığı hissettirmektir.

 Vedette 38 yıldır iç giyim sektöründe siz bayanlar için başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşit ve kalitede korse ve vücut şekillendirici üretmektedir. Ürünlerimiz Güney Amerika, Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Avrupa’nın her yerinde satılmaktadır.

 Vedette’nin özel tasarımcıları korse olarak; zayıflatıcı korse, sıkılaştırıcı korse, doğum sonrası korse, bel korse, bel incelticiler, popo ve göğüs kaldırıcılar, estetik ameliyat sonrası korse gibi hem günlük kullanabileceğiniz hem de özel günlerde kullanabileceğiniz ve vücudunuzun her bölgesine hitap eden iç giyim ürünü olan korse ve vücut şekillendiricilerini profesyonel bir şekilde dizayn etmekteler.

 Vedette olarak vücut şekillendirici ve korse endüstrisinde en iyi bilinen marka olmanın sorumluluğunu çok iyi biliyor ve sizlere sadece en kaliteli ürünleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 Misyonumuz

 Korse üretimi ve pazarlamada sektör lideri olmanın sorumluluğunu bilerek, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda en kaliteli korseleri üretmek için son teknolojiyi ve eşsiz tasarımlarımızı kullanmaktır.