Doğru İç Çamaşırı ve Korse Kullanımı

Doğru İç Çamaşırı ve Korse Kullanımı

Doğru iç çamaşırı ve korse seçimi nasıl yapılmalıdır? Size en uygun iç çamaşırları ve korseler hangileridir? Merak ediyorsanız bu içerik tam size göre…

Seçkin mağazaların iç çamaşırı reyonlarına girdiğinizde göz alıcı 100’lerce çamaşır tipi karmaşık renk ve dokusuyla sizi yanıltı yor mu? Peki, neden bu kadar çok çamaşır stili ve çeşidi var hiç düşündünüz mü? Biz bayanların genellikle çamaşır çekmecesine elimizi atığımız gibi özensiz bir şekilde çamaşır seçtiğimizde ne kadar büyük bir hataya düştüğümüzü biliyor musunuz?

Bu kadar çok soru sizin de kafanızı bulandırmış olabilir ama maalesef ki hepsi de önemli. Zira uyurken, spor yaparken ya da gündelik olarak kullanmamız gereken çamaşırların farklı ve özenle seçilmesi gerektiğini öneriyor uzmanlar. Yanı sıra dantelli tangalar spor yaparken mantar riskini getirebileceği gibi, gece uyku esnasında esnek -hava alan pamuklu çamaşırlar kullanılmadığında ya da gün içinde nemi emebilecek coton kumaşlar seçilmediğinde ayrıca mikroplara köprü olabilecek olan g – stringler kullanıldığında yine olası rahatsızlıkların kapımızı çalabileceğini belirtmekte uzmanlar. Doğru çamaşır kullanımının yanında yine doğru korse kullanımı da uzmanların tavsiyeleri arasında yer alıyor. Bu konuda vücudunda fazlalıkları olan bayanların korse kullandığı kadar, artık günümüzde bakımlı ve fit bayanlarında günlük hayatlarında vücut yaşlanmasını geciktiren şekillendirici korselerden sıklıkla kullandığı bir gerçektir. Ama hiç şüphesiz ki korselerinde, aynı iç çamaşırları kadar özenle seçilmiş ve kaliteli olması gerekmekte. Tam da bu noktada Amerika patentli Vedette zayıflatıcı korse modelleri çıkıyor sahneye.

Neden Vedette Korse?

Vedette korseler; toparlayıcı, inceltici, Vedette şekillendirici korse, destekleyici, doğum sonrası, ameliyat sonrası özellikleri sayesinde tüm dünya kadınlarının vücuduna form kazandırırken, büyük beğeni ve memnuniyet dolu geri dönüşümler almaktadır. Eğer sizde vücudunuzda bölgesel ya da genel şekil bozukluklarına bağlı şikayetler yaşıyorsanız, mutlaka kendinize uygun Vedette korse modellerinden seçmenizi öneririz. Örneğin şekillendirici Vedette modelleri sayesinde; an itibarıyla vücudunuz şekillendiği gibi incecik bir bele sahip olabilir ve bayanlarda aranan kadeh /kum saati görünümüne ulaşabilirsiniz. Bu sayede göğüsleriniz daha dik, karnınız – mideniz dümdüz bir görünüm alacaktır. Vedette korseleri kullanarak daha şekilli bir popo, kalça ve basen bölgesine sahip olmamanız ise içten bile değil. Kopçaları ayarlanabilen şekillendirici Vedette korseler sayesinde bel ve karın bölgenizi dilediğiniz kadar sıkıştırabilir ve incelme sağlayabilirsiniz.

Yüksek bel, atlet tipi, göğüs altı, paçalı göbekte biten, slip, tüm vücut gibi onlarca Vedette modelleriyle vücudunuzu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Vücudunuzu sıkıştırarak toparlayan şekillendirici korseler sizi fit ve dümdüz bir duruşa sahip kılacaktır. Özellikle de hamilelik sonrası vücudunuzda oluşan karın şişlikleri, sarkma gibi şekil bozuklukları Vedette korselerle kısa sürede toparlanmaktadır.

Vedette Korse Modelleri İncelme Sağlıyor mu?

Öte yandan inceltici Vedette korse modelleri sayesinde bedeninizde an itibarıyla 1 ila 2 beden incelme oluşmaktadır. İncelten ve zayıf gösteren bu korseler aracılığıyla kıyafetleriniz üzerinizde harika duracağı gibi kendinize olan güveniniz de artacaktır. Vedette İnceltici korseler, barındırdıkları thermalzon etkileriyle deri altında ki yağ tabakasında ısıtıcı etkiler yaratır ve yağ yıkımına neden olur. Diyet ve spor esnasındaysa bu etkiler ikiye katlanmaktadır. Vedette korse modelleri vücudunuzda aynı anda; göbek, basen, kalça, basen, göğüs, sırt gibi tüm bölgelerinizde etkili olmaktadır.

Yine toparlayıcı Vedette korse modelleriyle vücudunuzda kalıtsal, fiziksel ya da yaşlanmaya bağlı olarak oluşan sarkmalara müdahale edebilir, anında fit – fresh bir görüntü sağlayabilir, vücut sarkmalarınızın önüne geçebilirsiniz.

  • Jan 24, 2018
  • Kategori: korse
  • Yorumlar: 0
Yorum Bırak