Göğüs Büyütücü Ve Toparlayıcı Korseler

Göğüs Büyütücü Ve Toparlayıcı Korseler

Göğüs büyütücü ve toparlayıcı korse modelleri sayesinde ufak, küçük, sarkmış ya da deforme olmuş tüm göğüs tiplerine form kazandırabilirsiniz. Göğüs formunuzdan şikayetçiyseniz işte çareler.

Bakımlı kadınlar fiziki görünümleri ve seçtikleri kıyafetler kadar kullandıkları iç çamaşırlarına da önem verirler. Bu anlamda; güzellik, düzgün duruş ve fresh bir görüntü bakımlı bayanlar için bir bütün teşkil eder. Öte yandan yılların getirisi kayıplar ve yer çekimine karşı sürdürülen çabalar belirli bir yaştan sonra deformasyona karşı gelememektedir. Özellikle doğum ve emzirme sonrasında gelişen göğüs sarkmalarıysa cabası. Bir diğer taraftan doğuştan ya da genetik benzerlikten ötürü küçük göğüslü olan bayanların en büyük derdi de kıyafetlerin içini dolgun göğüslerle dolduramamaktır. Yine yapısal bozukluklar, asimetrik ve sarkmış göğüslerde deformasyonlar kadar bayanları üzmektedir. Ek olarak progesteron gibi kadınsal hormonlar konusunda yapısal bozukluk yaşayan kadınlarda da göğüsler yeterince gelişmez ve sonradan göğüslerde küçülmeler dahi olabilir. Fakat destekli dolgulu özel cuplar taşıyan push up tarzı göğüs büyütücü korseler tüm bayanların imdadına yetişerek göğüslerin küçüklüğünün sebebi her ne olursa olsun bayanları sıkıntı duydukları bu durumdan kurtarmaktadır. Kullanıp da memnun kalan birçok bayan gibi siz de göğüs büyütücü Vedette korse modelleri sayesinde kıyafetlerin altında doldun duran göğüslere sahip olabilirsiniz.

Yanı sıra bunlara ek olarak günümüzde küçük göğüslere çare olarak savunulan estetik operasyonlara da tüm kadınlar yanaşmamaktadır. Ameliyathane stresi, narkoz ve kesi izleri bir yana dursun daha iğne gördüğünde bayılan kadınların sayısı bile hiç azımsanmayacak sayıda değildir. Fiziksel sorunlarına üzülerek çare arayan bu kadınlar daha farklı alternatiflere yönelerek menşei belli olmayan kimyasallarla dolu göğüs büyütücü ürünlere ya da kremlere kadar yönelmekte. Oysaki göğüs büyütücü / toparlayıcı korselerle sağlığınızı tehlikeye atmadan saniyeler içinde dolgun, toparlanmış ve dik göğüs görünümlerine sahip olabiliyorsunuz. Doğru, kaliteli göğüs büyütücü ve toparlayıcı korselerden aldığınızda göğüsleriniz an itibarıyla dilediğiniz dolgunlukta göründüğü gibi dimdik bir forma da kavuşur. Vedette göğüs dikleştirici korse modelleri ile her zaman daha fresh ve formda görünebilirsiniz.

Vücut Postürünün Fizyolojik Ve Psikolojik Etkileri

Bu durum bayanları fizyolojik bakımdan etkilediği kadar psikolojik olarak da etkilemektedir. Zira ayna karşısına geçtiklerinde gördükleri görüntü onları son derece mutlu ederken adeta başka bir insana bakıyormuşçasına huzur duyarlar. Örneğin küçük göğüslü bir bayan gündelik hayatında bulamadığı mutluluğu özellikle de dekolte bölgesinin içini dolduramadığı gece elbiseleriyle de yakalayamamaktadır. Zira kadın demek, aynı zamanda bir dişilik göstergesidir de. Eh, dişilik demekte yusyuvarlak kavisli hatlar demektir. İşte alttan destekli Vedette korseler sayesinde yusyuvarlak, dolgun, alttan destekli dimdik göğüs görünümüne kavuştuğunuzda gerek günlük gerekse de gece kıyafetlerinizin dekolte bölgesi en hoş şekilde dolgunluk kazanacaktır.

Büyük Göğüslüler Buraya! ...

Bazı durumlarda tam tersine vakalarda oluşabilir. Zira büyük göğüslerde bir başka kadın tipinin büyük bir sorunudur. Hiçbir sütyenle toparlanamayan iri - büyük göğüslerde hanımlara çoğu zaman farklı sıkıntılar yaşatmaktadır. Yer çekimi yüzünden bayanlara acı verici sırt ve bel arıları da yaşatan bu göğüs tipi, aynı zamanda sıradan sütyenlerden taşarak da günlük giysilerin içinden bile rahatsız görünümler sergiler. Bir türlü kapanmayan gömlek düğmeleri, kıyafetlerin altından oluşan çirkin potluklar, ayrık - gergin gömlek düğmeleri ikide bir kopan sütyen askıları ve şişman algısı yaratan bir görünüm… İşte tüm bunlar göğüsleri büyük bayanların bitmez çilelerindendir. Bu bayanlar asla dar ve bedene oturan tarzında ki sargın kıyafetlerden giyemez. Oysaki Vedette göğüs toparlayıcı korse modelleri giydiğinizde göğüsleriniz toparlanarak olduğundan daha küçük ve formda görünecektir.

Bu bakımdan göğüs toparlayıcılı korseler hem sırtınıza – belinize binen yükü azaltır hem de göğüsleri toparlayarak daha ufak ve derli toplu gösterir. Bu sayede kıyafetlerin dekolte bölgesinden sağa – sola kaymış ayrık duran çirkin göğüs görünümleri ve gömlek düğmelerini patlatan çirkin görüntüler tarih olur. Büyük göğüslerin bir itici yanı da kadınları olduklarından daha kilolu göstermesidir. Bu yüzden her yıl yüzlerce kadın göğüs küçültme ameliyatları için bıçak altına yatmaktadır Oysa toparlayıcı korselerden giydiğinizde göğüsleriniz gayet düzgün hacimlerde görünmektedir. Bu konuda şayet göğüsleriniz büyükse asla bedeninizden küçük toparlayıcı korselerden almanızı önermiyoruz. Zira bu göğüslerinizi sıkarak acı ve sıkıntı duymanıza neden olabilir. Oysaki kendi bedeninizin numarasına uygun göğüs toparlayıcı bir korse aldığınızda huzur içinde giyebilir ve içinde esnekçe hareket edebilirsiniz.

Göğüs Toparlayıcı Korselerden Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Göğüs toparlayıcı korselerden satın alırken daha çok giymiş olduğunuz kıyafetlerin renk tonlarını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Örneğin daima kıyafetlerinizi koyu renklerden seçiyorsanız siyah bir korse, açık renkte ağırlıklı giysiler kullanıyorsanız açık renk bir korse satın alabilirsiniz. Öte yandan giyimine çok özen gösteren bir bayansanız dantelli ve avangart modellerden de satın alabilirsiniz. Vedette Toparlayıcı korse modelleri sayesinde dekolte kıyafetlerinizin içinden göğüsleriniz muntazam bir göğüs çizgisi efekti vererek oldukça seksi görüntüler vermenize sebep olacaktır. Bu sayede sarkmış, sağa – sola kayan çirkin göğüs dekoltesi görünümlerinden kurtulmuş olursunuz.  

 

  • Jan 17, 2018
  • Kategori: korse
  • Yorumlar: 0
Yorum Bırak