Korse Atlet Zayıflatır mı?

Korse Atlet Zayıflatır mı?


Zayıf, fit, şekilli ve toparlanmış bir bedene atlet korseler sayesinde kavuşabilirsiniz. Üstelik atlet korseleri giymek ve kullanmak çok pratiktir. Vücudunuzu tam beş noktadan saran korse atlet modellerinin marifetleri aşağıda…

 

Atlet korseler, bilinen eski tarz korselerin peşi sıra, yeni nesil korse kullanımları arasında sıkça kullanılan ve çığır açan korse modellerindendir. Atlet korse, kullanımı son derece basit ve kolay olan pratik bir giyme stiline sahip, birçok noktadan üst gövdenizi destekleyen ve fitlik algısı oluşturan zayıflatıcı - toparlayıcı- şekillendirici korse modelleri şeklinde kullanılabilen çok fonksiyonlu korse türlerinden biri olarak karşımıza çıkabiliyor.


Neden Korse Atlet?


Örneğin çalışan ve sabahın erken saatlerinde evden dakikalar içinde hazırlanarak çıkmak zorunda olan biriyseniz, atlet korsenizi iki dakikada üzerinize geçirerek giysilerinizi giyebilirsiniz. Üstelik soğuk hava koşulları konusunda da bedeninizi ve teninizi koruyarak bariyer oluşturacak olan son derece kullanışlı bir türevdir.


Korse Atletin Hayatımıza Getirdiği Kolaylıklar


Öte yandan atlet korse giydiğiniz zaman ayrıca sütyen kullanmak gibi bir derdinizde olmaz. Keza atlet de… Kısacası korse atlet kısa zamanda günlük kullanımlarda vaz geçemeyeceğiniz ürünlerden biri olabilir. Bayanlar için sütyen – atlet – korse üçlüsünü bir arada hizmetinize ve kullanımınıza sunacak olan bu ürün, zamandan istifade etmeniz konusunda, zayıflama – kilo verme hususunda, şekillenme ve toparlama noktasında bire bir ürünlerdendir diyebiliriz.


Korse Atlet Modelleri Hangi Noktalarda Etkili?


Üst gövdenizi beş ayrı noktadan saracak olan korse atlet ile: mide – karın - yanlar- sırt ve göğüsler aynı anda desteklenmektedir. Bu açıdan simitleri olan, mide ve karın fazlalıkları olan bir bayansanız gönül ferahıyla korse atletlerden faydalanabilirsiniz.


Yine karın ve bel yanları, sırt yağları ve sarkmış göğüsleriniz varsa 5 koldan sizi sarmalayarak toparlayacak olan bu korse türevi çok memnun kalarak kullanabileceğiniz bir ürüne dönüşebilir. Özellikle thermalzone etkili korse atlet modellerinden satın aldığınızda, şekillendirici ve toparlayıcı korse özelliğinin yanında zayıflatan korse gücünden de yararlanmış olursunuz.


Balenli korse atlet modelleri, göğüslerinin büyüklüğünden şikayet eden bayanlara derli – toplu bir göğüs kontürü sağlayacağı gibi, küçük göğüslü bayanların göğüslerini daha dolgun ve biçimli bir forma sokar. Öte yandan tüm gün sütyen kullanmak zorunluluğunda olmak bir çok bayan için kabusa dönüşebilmektedir. Gün boyu sırtınızda batıp duran, sürekli kaşıntı yapan sütyen kopçalarına korse atletler sayesinde veda edebilirsiniz. Zira korse atlet kullandığınızda sütyene ihtiyaç duymadan göğüs toparlayıcı korse konforundan yararlanmış olursunuz. Tüm bunlara ek olarak hayal ettiğiniz ince bir bel için atlet korse konforundan yararlanabilirsiniz.

 

Diğer taraftan mizaç olarak sıkıntılı bir bayan olabilirsiniz. Bu durumda tam korse formlarından yararlanmak sizin için imkansız olacaktır. Hatta body formunda ki korseleri benimsemeyen ve kullanmak istemeyen bir bayan dahi olabilirsiniz. İşte bu bakımdan atlet korseler tam size göre uygun bir tercih olabilir. Doğru ve kaliteli bir korse atlet seçtiğinizde, özellikle iş yerinde/ofiste 8 – 10 saat sürecek mesai saatleri boyunca sizi sıkmayacak ürün rahatlığıyla gün boyu üzerinizde taşıdığınızı bile unutabilirsiniz.


Ayrıca sabah saatlerinde üzerinize giydiğiniz atlet korse ile tüm gün ev işlerinizi yaparak kilo verebilir, toparlanmış – şekillenmiş fit bir vücuda konforlu bir kullanımda kavuşabilirsiniz. Atlet korse kullandığınızda üst gövdeniz için başka herhangi bir çamaşır kullanmanıza gerek kalmaz. Yeter ki siz kaliteli, yumuşak hava alıp vere bilen pamuklu dokularda ki özelliklere sahip, doygun elastin dokulu, kaliteli dokunmuş bir atlet korse satın almış olun.

 

  • Mar 01, 2018
  • Kategori: korse
  • Yorumlar: 0
Yorum Bırak